Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne z drewna są najlepszą wizytówką każdego domu. Odpowiednio dobrane tworzą spójną kompozycję z elewacją budynku.
Wysoką jakość drzwi zewnętrznych, estetykę oraz bezpieczeństwo gwarantujemy 25-letnim doświadczeniem oraz nowoczesnym technologiom wykonania.
Drzwi dopasowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów zarówno pod względem wymiarów, kształtów jak i koloru.

Nasze drzwi wykonujemy z następujących gatunków drewna:
Dąb: drewno wielowarstwowo klejone z odpowiednio dobranym układem słojów
Merantii: klejonka trójwarstwowa
Sosna: drewno wielowarstwowo klejone z odpowiednio dobranym układem słojów

Skrzydło drzwiowe: o grubości 68mm produkowane w oparciu o technologię drewna klejonego. wypełnienie drzwi to „termopanel” o grubości 36mm, lub i szyba zespolona 24-30mm, o współczynniku przenikania ciepła U = 1,1 W / m2K
Ościeżnica: krosnowa o przekroju 68 x 82mm, kantówka klejona trójwarstwowo z odpowiednio dobranym układem słojów.
Okucia: zasuwnica antywłamaniowa WINKHAUS z wkładkami klasy „C”, blokada antywyważeniowa (od strony zawiasów), 4 masywne zawiasy z regulacją położenia 2D.
Uszczelnienie: podwójna uszczelka obwiedniowa (w ościeżnicy i skrzydle), termopróg o wysokości jedynie 20mm i dodatkowo automat progowy na styku skrzydło-próg, zabezpieczający w 100% przed przenikaniem wody i wiatru do wnętrza.
Kolorystyka: 12 kolorów lazurowych (z widocznym rysunkiem słojów) i cała paleta RAL kolorów kryjących firm SIGMA i REMERS. Lakiery ekologiczne, nanoszone w systemie czterowarstwowym metodą natrysku hydrodynamicznego AIRMIX.
Szklenie: Pakiety szybowe o grubości 24-30mm, jedno- lub dwukomorowe, szkło refleksyjne, witrażowe, mleczne w wersji bezpiecznej klasy P-2, P-4.
Montaż: Posiadamy własną, profesjonalną ekipę montażową.